"Agnieszka jest wielką profesjonalistką w tym co robi. Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę być pod jej opieką! Terapie manualne i masaże pomagają bardziej niż myślałam. Po wczorajszym starcie w zawodach ''Bydgoszcz Triathlon'' muszę powiedzieć, że po raz pierwszy nie czułam żadnych z moich wielu, starych kontuzji!! Aga jesteś czarodziejką!!! :* Dziękuję. Polecam każdemu. To nie tylko osoba w 100% profesjonalna i kompetentna, ale przede wszystkim wspaniały człowiek o ogromnym sercu <3 "

Karolina (https://web.facebook.com/AgMedBdg/reviews/ )


"Trafiłam z polecenia i szczerze polecam! Fachowa pomoc fizjoterapeutyczna, przystępne ceny i bardzo ładny i czysty gabinet. Jestem wybredną osobą,ale ten gabinet w 100% spełnił moje oczekiwania."

Magdalena (http://opiniafirm.pl/agmed-agnieszka-leppert,bydgo...)


"Do gabinetu trafiam z powodu nawracających bólów głowy oraz cierpnięcia ręki. Nawet nie spodziewałam się tak szybkich efektów. Po dwóch wizytach w tym gabinecie ból zniknął. Jestem ogromnie wdzięczna,bo ciężko funkcjonować z ciągłym bólem. Pani fizjoterapeutka mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę. Naprawdę polecam!"

Elżbieta (http://opiniafirm.pl/agmed-agnieszka-leppert,bydgo...)


"Zdecydowanie polecam - o pozytywach można by pisać bardzo długo, więc postaram się skupić na najważniejszych dla zastanawiających się: ogrom umiejętności i wiedzy (która bardzo się przekłada się na jakość a co z tym idzie proces zdrowienia; wszystkie zabiegi są bardzo przemyślane, dostosowane do kontuzji, dodatkowo Agnieszka zawsze obszernie wyjaśnia wszystkie kwestie zrozumiałym językiem, dzięki czemu wiemy co się z nami dzieje i jak o siebie mamy dbać). Wchodzę tu w w kolejny bardzo ważny wątek - opiekę ze strony Agnieszki mamy zapewnioną przez cały czas, nie tylko w czasie wizyt - przekazuje materiały, ćwiczenia, daje różnego rodzaju wskazówki oraz przede wszystkim interesuje się samopoczuciem. Kontakt - bardzo łatwy, Agnieszka odpowiada błyskawicznie i zawsze ma się wrażenie, że poruszy niebo ziemię by znaleźć pasujący i jak najszybszy termin. Zdecydowanie warto się zapisywać i nie warto czekać aż coś samo się polepszy. Agnieszka doprowadziła mnie do ładu po wypadku samochodowym i cały czas mam świadomość, że jestem w dobrych rękach. Polecam!"

Konrad (https://web.facebook.com/AgMedBdg/reviews)


"Trafiłam tutaj z kolanem zupełnie przez przypadek ale jestem bardzo zadowolona z efektów rehabilitacji. Pani która się mną zajęła ma dużą wiedzę a jednocześnie jest bardzo fajnym człowiekiem. Polecam!"

Karolina (https://web.facebook.com/AgMedBdg/reviews)


"Do gabinetu AGMED trafiłam przez portal polecanyfizjoterapeta.pl. Jest to pierwszy gabinet, w którym znalazłam pomoc w moim schorzeniu (a bylam w 8 gabinetach). Polecam wszystkim! Fachowa pomoc w przystępnej cenie!"

Monika (http://opiniafirm.pl/agmed-agnieszka-leppert,bydgo...)


"Byłem! Nie ma się do czego przyczepić. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu."

Marian (https://web.facebook.com/AgMedBdg/reviews)

prev next