Opinie

Opinie Pacjentów Gabinetu Fizjoterapii
i Masażu AgMed
w Bydgoszczy

Agnieszka jest wielką profesjonalistką w tym co robi. Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę być pod jej opieką! Terapie manualne i masaże pomagają bardziej niż myślałam. Po wczorajszym starcie w zawodach ”Bydgoszcz Triathlon” muszę powiedzieć, że po raz pierwszy nie czułam żadnych z moich wielu, starych kontuzji!! Aga jesteś czarodziejką!!! :* Dziękuję.

Polecam każdemu. To nie tylko osoba w 100% profesjonalna i kompetentna, ale przede wszystkim wspaniały człowiek o ogromnym sercu <3.

Karolina (Facebook)

Trafiłam z polecenia i szczerze polecam! Fachowa pomoc fizjoterapeutyczna, przystępne ceny i bardzo ładny i czysty gabinet. Jestem wybredną osobą,ale ten gabinet w 100% spełnił moje oczekiwania.

Magdalena (Opinia Firm)

Do gabinetu trafiam z powodu nawracających bólów głowy oraz cierpnięcia ręki. Nawet nie spodziewałam się tak szybkich efektów. Po dwóch wizytach w tym gabinecie ból zniknął. Jestem ogromnie wdzięczna,bo ciężko funkcjonować z ciągłym bólem. Pani fizjoterapeutka mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę. Naprawdę polecam!

Elżbieta (Opinia Firm)

Zdecydowanie polecam – o pozytywach można by pisać bardzo długo, więc postaram się skupić na najważniejszych dla zastanawiających się: ogrom umiejętności i wiedzy (która bardzo się przekłada się na jakość a co z tym idzie proces zdrowienia; wszystkie zabiegi są bardzo przemyślane, dostosowane do kontuzji, dodatkowo Agnieszka zawsze obszernie wyjaśnia wszystkie kwestie zrozumiałym językiem, dzięki czemu wiemy co się z nami dzieje i jak o siebie mamy dbać).

Wchodzę tu w w kolejny bardzo ważny wątek – opiekę ze strony Agnieszki mamy zapewnioną przez cały czas, nie tylko w czasie wizyt – przekazuje materiały, ćwiczenia, daje różnego rodzaju wskazówki oraz przede wszystkim interesuje się samopoczuciem. Kontakt – bardzo łatwy, Agnieszka odpowiada błyskawicznie i zawsze ma się wrażenie, że poruszy niebo ziemię by znaleźć pasujący i jak najszybszy termin.

Zdecydowanie warto się zapisywać i nie warto czekać aż coś samo się polepszy. Agnieszka doprowadziła mnie do ładu po wypadku samochodowym i cały czas mam świadomość, że jestem w dobrych rękach. Polecam!

Konrad (Facebook)

Trafiłam tutaj z kolanem zupełnie przez przypadek ale jestem bardzo zadowolona z efektów rehabilitacji. Pani która się mną zajęła ma dużą wiedzę a jednocześnie jest bardzo fajnym człowiekiem. Polecam!

Karolina (Facebook)

Do gabinetu AGMED trafiłam przez portal polecanyfizjoterapeta.pl. Jest to pierwszy gabinet, w którym znalazłam pomoc w moim schorzeniu (a byłam w 8 gabinetach). Polecam wszystkim! Fachowa pomoc w przystępnej cenie!”

Monika (Opinia Firm)

Byłem! Nie ma się do czego przyczepić. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu.

Marian (Facebook)

Pełen profesjonalizm! Indywidualne podejście do każdego pacjenta, ogromna wiedza fizjoterapeutów, a przede wszystkim skuteczna pomoc w walce z bólem kręgosłupa! Polecam z całego serca!

Barbara (Google Moja Firma)

Z pomocy fizjoterapeutów gabinetu fizjoterapii i masażu AgMed w Bydgoszczy korzystałem kilkukrotnie.

Za każdym razem spotkałem się z fachową poradą, empatią, i życzliwością. Co najważniejsze
zabiegi zaproponowane i wykonane w gabinecie AgMed okazały się bardzo skuteczne i pomogły mi odzyskać sprawność po kontuzji. Zdecydowanie polecam!

Jarek (Google Moja Firma)